František Sylva Toman

(1886-1942)

  • František Sylva Toman

    (1886-1942)

    Portrét

    Položka č.: 243378

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 19:32

    akvarel, karton, 49,5 x 39,5 cm, sign. PD Fr. Sylva. Toman, při okrajích odřený karton, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)