Oldřich Šebor

(1892-1930)

  • Oldřich Šebor

    (1892-1930)

    Vesnice

    Položka č.: 306

    Vyvolávací cena: 400 CZK (17 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 18:05

    akvarel, kvaš, papír, 50 x 43 cm, sign. PD Šebor, rám

    Aktuální cena: 400 CZK (17 €)