Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží (PF 1974)

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 15:10

    litografie, 1973, 20,5 x 8 cm, při okrajích lehce pokrčený papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

    Poslední dražitel: ID6814 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Šumavská krajina vpodvečer

    Položka č.: 120

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 11:59

    litografie, 1984, 31,7 x 42,8 cm, sign. DU K. Oberthor 84, 31/110, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Slapy

    Položka č.: 249

    Vyvolávací cena: 1.100 CZK (44 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 14:08

    litografie, 1956, 35,5 x 47,5 cm, sign. PD K. Oberthor 56, rám, č. 17/40, při okrajích poškozený papír, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.100 CZK (44 €)

  • Karel Oberthor

    Masopustní maškary

    Položka č.: 264

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 14:23

    litografie, 1990, 54,5 x 43,5 cm, sign. PD K. Oberthor 90, pasparta, 21/30, na zadní straně štítek s popisem, pasparta mírně zašpiněna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Karel Oberthor

    Záliv

    Položka č.: 316

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:15

    litografie, 1978, 21 x 60,8 cm, sign. DU K. Oberthor 78, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Maják - Litva

    Položka č.: 403

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 16:42

    litografie, 1969, 45 x 18 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 479

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:58

    litografie, 1971, 26,8 x 53 cm, sign. DU K. Oberthor 71, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 480

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 17:59

    litografie, 1958, 33,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 58, č. 64/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Večer u jezera

    Položka č.: 525

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 18:44

    litografie, 44,8 x 33,2 cm, DU značeno razítkem KO, vzadu razítko autora, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Karel Oberthor

    Výroba marmelády v Počernicích

    Položka č.: 231025

    Vyvolávací cena: 8.000 CZK (320 €)

    Plánované ukončení: 23. 01. 2019 19:22

    tempera, karton, 48,5 x 59 cm, sign. LD K. Oberthor, ze soukromé sbírky Zbyňka Oberthora, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 8.000 CZK (320 €)

  • Karel Oberthor

    Smutný harlekýn

    Položka č.: 219167

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2019 15:45

    olej, sololit, 80 x 50,3 cm, monogr. PD K. O., na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

    Poslední dražitel: ID6838 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Skřítek smrďucha nejapný

    Položka č.: 201965

    Plánované ukončení: 28. 01. 2019 15:50

    tužka, fix, propiska, papír, 1969, 21,9 x 13 cm, sign. LD K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Vesnice pod sněhem

    Položka č.: 221669

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 28. 01. 2019 15:55

    akvarel, tuš, papír, 1962, 34 x 62 cm, sign. PD K. Oberthor 62, při horním okraji natržený papír (cca 2 cm), Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s vínem

    Položka č.: 221800

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:20

    mezzotinta, 1954, 32,6 x 37,4 cm, na zadní straně značeno autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Madonna s ježíškem

    Položka č.: 230022

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:25

    litografie, 1990, 12,8 x 8,7 cm, sign. DU K. Oberthor 90, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Ženský akt - ex libris

    Položka č.: 230023

    Plánované ukončení: 30. 01. 2019 16:30

    litografie, 1969, 12,5 x 6 cm, sign. DU K. Oberthor 69, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Mezi domy

    Položka č.: 201513

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    rudka, papír, 42,4 x 34,2 cm, sign. PD K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Kůň

    Položka č.: 201512

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:20

    3x kresba, papír, 1944, 8,7 x 11 - 14,2 x 20 cm, sign. LN K. Oberthor, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Život v Praze

    Položka č.: 201509

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:25

    tuš, papír, 45,1 x 32,8 cm, sign. PD K. Oberthor, zašpiněný a mírně natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s uzenáči

    Položka č.: 198375

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:30

    lavírovaná grafika, 1956, 30 x 43,8 cm, sign. PD K. Oberthor 56, 27/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4977 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    SSPE 1973

    Položka č.: 230017

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 31. 01. 2019 15:35

    litografie, 1973, 16,5 x 11,3 cm, sign. DU K. Oberthor 73, při pravém okraji na papíře skvrna, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Na pastvě

    Položka č.: 207669

    Plánované ukončení: 11. 02. 2019 12:45

    litografie, 1944, 25,4 x 39,7 cm, sign. PD K. Oberthor 1944, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Krajina předvečerní

    Položka č.: 230134

    Vyvolávací cena: 4.600 CZK (184 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:39

    pastel, uhel, papír, 1963, 94 x 49 cm, sign. DU K. Oberthor 63, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.600 CZK (184 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 230135

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:40

    pastel, karton, 1962, 99,5 x 70 cm, sign. PD K. Oberthor 62, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Karel Oberthor

    Don Quijot

    Položka č.: 230136

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 17:41

    pastelky, tužka, papír, 1964, 17,5 x 9,5 cm, sign. DU K. Oberthor 64, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

    Poslední dražitel: ID6831 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    Tři klauni

    Položka č.: 230645

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:01

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Oberthor

    V zahradě ptáků ohniváků

    Položka č.: 230646

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:02

    litografie, 1973, 24,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 73, rám, č. 5/70, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Ryby

    Položka č.: 230647

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:03

    tuš, papír, 1951, 31,6 x 44,3 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 230648

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:04

    litografie, 1977, 21,5 x 46 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Noční květy

    Položka č.: 230649

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 16:05

    litografie, 1969, 12,5 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 69, č. 114/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)