Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Klaun s houslemi

    Položka č.: 530

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 29. 03. 2019 11:17

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    V sluneční zahradě

    Položka č.: 251

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 28. 03. 2019 15:00

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Karel Oberthor

    Ona a on

    Položka č.: 140

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    litografie, 1994, 43 x 32,5 cm, sign. DU K. Oberthor 94, 39/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID3657 Historie příhozu

  • Karel Oberthor

    V modré zahradě

    Položka č.: 227357

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 25. 03. 2019 15:25

    litografie, 1966, 39,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, na zadní straně štítek autora s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Karel Oberthor

    Portrét chlapce

    Položka č.: 232822

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 03. 2019 15:10

    litografie, 1958, 31,5 x 22,7 cm, sign. PD K. Oberthor 58, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Na dostizích

    Položka č.: 211475

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 22:12

    litografie, 1977, 9 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 77, autorský tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M. Oberthorová

    Položka č.: 217203

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:18

    litografie, 1963, 9,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Oberthor 63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M O

    Položka č.: 217204

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:20

    litografie, 1968, 11 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris May van der Wal

    Položka č.: 217205

    Plánované ukončení: 02. 04. 2019 23:22

    litografie, 1972, 13,5 x 7,7 cm, sign. DU K. Oberthor 72, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 187979

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2019 15:00

    litografie, 1958, 33,5 x 45 cm, sign. PD K. Oberthor 58, rám, č. 53/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Kaplička na návsi

    Položka č.: 233521

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:13

    monotyp, 48,6 x 68,5 cm, na zadní straně autorské razítko, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Karel Oberthor

    U jihočeského rybníka

    Položka č.: 233522

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:14

    litografie, 1973, 30 x 60 cm, sign. DU K. Oberthor 73, rám, 3/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 233523

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    U řeky

    Položka č.: 233524

    Plánované ukončení: 17. 04. 2019 18:16

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, rám, č. 7/15, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Helfenburg

    Položka č.: 233869

    Vyvolávací cena: 11.000 CZK (440 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2019 19:09

    olej, sololit, 35 x 80 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, na zadní straně štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 11.000 CZK (440 €)