Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Loď na moři

    Položka č.: 220241

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 07. 04. 2020 15:33

    lept, 1966, 10,8 x 18,5 cm, sign. DU K. Oberthor 66, č. 63/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Karel Oberthor

    Do boje

    Položka č.: 226475

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 09. 04. 2020 14:34

    litografie, 1951, 26,2 x 35,8 cm, sign. PD K. Oberthor 51, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Moře u Jurjeva (Estonsko)

    Položka č.: 243828

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 16:04

    pastel, papír, 1961, 45 x 60 cm, sign. LD K. Oberthor 61, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Oberthor

    Lepič

    Položka č.: 243908

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 13. 04. 2020 17:24

    pastelky, propiska, papír, 1975, 22 x 11 cm, sign. DU K. Oberthor 75, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Karel Oberthor

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 244159

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:15

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s bažantem

    Položka č.: 244160

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:16

    pastel, papír, 1961, 46,5 x 68,5 cm, sign. PN K. Oberthor 61, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Betlémská kaple

    Položka č.: 244306

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:43

    akvatinta, 33 x 34 cm, sign. PD K. Oberthor, při horním okraji mimo tisk natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Loďky

    Položka č.: 244307

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:45

    litografie, 1966, 19,5 x 67 cm, sign. DU K. Oberthor 66, rám, č. 95/120, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Karel Oberthor

    Vella Luka

    Položka č.: 244308

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:46

    litopgrafie, 1970, 23,7 x 13,5 cm, sign. Du K. Oberthor 70, pasparta, rám, č. 35/100, zezadu nalepen autorský štítek, zažloutlý papír, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Jihočeská vesnice

    Položka č.: 244309

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:47

    litografie, 1970, 23,5 x 13,5 cm, sign. DU K. Oberthor 70, pasparta, rám, č. 40/100, zezadu nalepen autorský štítek, zažloutlý papír s drobnými žlutými tečkami, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČU…

  • Karel Oberthor

    Zlatá rybka

    Položka č.: 244310

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:48

    litografie, 1990, 13,5 x 8,2 cm, sign. DU K. Oberthor 90, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Tři klauni

    Položka č.: 244311

    Vyvolávací cena: 1.700 CZK (68 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:49

    Aktuální cena: 1.700 CZK (68 €)

  • Karel Oberthor

    Před bouří

    Položka č.: 244312

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:50

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Karel Oberthor

    Boubín

    Položka č.: 244452

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:18

    litografie, 1983, 32 x 42,5 cm, sign. PD K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Bavorovské Svobodné Hory

    Položka č.: 227589

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:19

    akvarel, papír, 1973, 45,7 x 64 cm, sign. LD K. Oberthor 73, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    V zahradě bílého hřebce

    Položka č.: 199848

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:20

    litografie, 1989, 21 x 41,5 cm, sign. SD K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Na pile

    Položka č.: 186713

    Plánované ukončení: 20. 04. 2020 18:21

    litografie, 1966, 30,4 x 53,7 cm, sign. DU K. Oberthor 66, 62/70, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Topoly

    Položka č.: 207689

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:22

    litografie, 1944, 25,2 x 39,5 cm, sign. PD Karel Oberthor 1944, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Karel Oberthor

    Tmavá ulice

    Položka č.: 202714

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:23

    litografie, 45 x 30,5 cm, sign. PD K. Oberthor , na rozích papíru zbytky lepící pásky, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Boubín v zimě

    Položka č.: 199847

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:24

    litografie, 1984, 31,5 x 42,5 cm, sign. PD K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s ovocem

    Položka č.: 244439

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:25

    litografie, 1971, 26,8 x 53 cm, sign. DU K. Oberthor 71, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Maják - Litva

    Položka č.: 244440

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:26

    litografie, 1969, 45 x 18 cm, sign. DU K. Oberthor , Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M. Oberthorová

    Položka č.: 217203

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 22:52

    litografie, 1963, 9,8 x 6,3 cm, sign. DU K. Oberthor 63, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris M O

    Položka č.: 217204

    Vyvolávací cena: 60 CZK (3 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 22:54

    litografie, 1968, 11 x 7 cm, sign. DU K. Oberthor 68, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 60 CZK (3 €)

  • Karel Oberthor

    Ex libris May van der Wal

    Položka č.: 217205

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 28. 04. 2020 22:56

    litografie, 1972, 13,5 x 7,7 cm, sign. DU K. Oberthor 72, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Karel Oberthor

    Dostihy

    Položka č.: 242990

    Plánované ukončení: 30. 04. 2020 22:22

    litografie, 10,8 x 16,2 cm, sign. DU K. Oberthor, aut. tisk, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)