Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Moře u Jurjeva (Estonsko)

    Položka č.: 243828

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:30

    pastel, papír, 1961, 45 x 60 cm, sign. LD K. Oberthor 61, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Karel Oberthor

    Zátiší s bažantem

    Položka č.: 244160

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 02. 11. 2020 18:31

    pastel, papír, 1961, 46,5 x 68,5 cm, sign. PN K. Oberthor 61, rám, na zadní straně autorský štítek s popisem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Máchovo jezero

    Položka č.: 250702

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:14

    litografie, 1957, 32,5 x 44,5 cm, sign. PD K. Oberthor 57, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Stromořadí

    Položka č.: 137201

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:15

    lept, 1952, 10,5 x 15 cm, sign. PD K. Oberthor 52, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Kyklop

    Položka č.: 137199

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:16

    litografie, 1972, 16,1 x 7,6 cm, sign. DU K. Obethor 72, při horním okraji mimo tisk mírně pokrčený papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Karel Oberthor

    Mušketýr s růží

    Položka č.: 249473

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 21:58

    litografie, 16,8 x 8 cm, oříznuto, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Oberthor

    Otava nad Slaníkem

    Položka č.: 250410

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:15

    litografie, 1978, 21 x 61 cm, sign. DU K. Oberthor 78, autorský tisk, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Náměstí v Českých Budějovicích

    Položka č.: 250411

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:16

    litografie, 27 x 37,5 cm, sign. DU K. Oberthor, při dolním okraji mimo tisk mírně zašpiněný papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Karel Oberthor

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 250412

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:17

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Šumava

    Položka č.: 250413

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:18

    litografie, 32 x 43 cm, značeno DU OK a na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    Na Jizeře u Toušně

    Položka č.: 250414

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:19

    litografie, 1956, 30 x 40 cm, sign. PD K. Oberthor 56, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Karel Oberthor

    U řeky

    Položka č.: 250415

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:20

    litografie, 1956, 36 x 48 cm, sign. PD K. Oberthor 56, rám, č. 7/15, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Položka č.: 250416

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:21

    litografie, 1959, 47 x 38 cm, sign. DU K. Oberthor 59, 60/100, při dolním okraji mimo tisk dírka na papíře, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Karel Oberthor

    Úlovek

    Položka č.: 250418

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 16:23

    litografie, 46 x 37 cm, značeno DU OK a na zadní straně autorským razítkem, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)