Karel Oberthor

  • Karel Oberthor

    Loď na moři

    Položka č.: 220241

    Vyvolávací cena: 350 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 04. 07. 2022 14:31

    lept, 1966, 10,8 x 18,5 cm, sign. DU K. Oberthor 66, č. 63/100, Antikvariát Ostrovní, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (15 €)

  • Karel Oberthor

    Vodníkův Pes

    Položka č.: 265698

    Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)

    Plánované ukončení: 09. 08. 2022 16:42

    tempera, tuš, běloba, pastel, papír, 1971, 98 x 73 cm, sign. LD K. Oberthor 71, při okrajích místy mírně natržený papír, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)

    Odhadní cena: 20 000 - 30 000 Kč CZK

  • Karel Oberthor

    Bílé koně

    Položka č.: 266161

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (188 €)

    Plánované ukončení: 10. 08. 2022 12:33

    litografie, 1975, 20,5 x 50,5 cm, sign. DU K. Oberthor 75, rám, č. 19/100, zezadu nalepen autorský štítek, mírně zažloutlý papír, grafika vypadává z rámu, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 4.500 CZK (188 €)

  • Karel Oberthor

    Kvetoucí stromy

    Položka č.: 266410

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (105 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 10:02

    pastel, uhel, fix, papír, 28,5 x 55 cm, sign. LD K. Oberthor, rám, mírně zažloutlá pasparta, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.500 CZK (105 €)

  • Karel Oberthor

    Ptačí stvoření

    Položka č.: 266411

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 10:03

    fixa, papír, 1971, 57,6 x 46,4 cm, sign. DU K. Oberthor 71, Antikvariát Dlážděná, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)

  • Karel Oberthor

    Bukovec

    Položka č.: 266412

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 10:04

    tužka, akvarel, papír, 1955, 10,8 x 14,9 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na p, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)

  • Karel Oberthor

    Český Krumlov

    Položka č.: 266413

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 10:05

    tužka, akvarel, papír, 1956, 10,9 x 15 cm, sign. DU K. Oberthor 58, použito jako pohlednice Josefu Hrachovcovi, žák prof. I. Kulce na Ukrajinské akademii a prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, člen SČUG Hollar

  • Karel Oberthor

    Zvíkovský Rarášek

    Položka č.: 266414

    Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)

    Plánované ukončení: 11. 08. 2022 10:06

    Aktuální cena: 600 CZK (25 €)