Václav Fiala

(1891-1968)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sestřičky

    Položka č.: 239734

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 04. 02. 2020 22:10

    litografie, 40,5 x 27 cm, sign. PD V. Fiala, a. t. , papír na pravém okraji na několika místech natržen (nezasahuje do grafiky), horní levý roh papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)