Václav Fiala

(1891-1968)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Z Orientu

    Položka č.: 246279

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:26

    litografie, 20 x 13,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Chartres

    Položka č.: 246280

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:28

    dřevoryt, 1930, 12,5 x 15,5 cm, značeno PD ve dřevě Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Konvolut 3 litografií

    Položka č.: 246281

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:30

    3 x litografie, 15 x 10 až 12 x 6 cm, všechny monogr na kameni VF, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    V ghettu

    Položka č.: 246282

    Vyvolávací cena: 500 CZK (19 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:32

    litografie, 1971, 31,5 x 24,2 cm, sign. PD V. Fiala, č. 34/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Před chalupou

    Položka č.: 246283

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 19:34

    dřevoryt, 27,5 x 35,5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tiks potrhaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sedící muž

    Položka č.: 246302

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:12

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Městečko

    Položka č.: 246308

    Vyvolávací cena: 350 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:24

    dřevoryt, 30 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, č. 61/200, PD mimo tisk mírně zahnědlá skvrna, ohnuté rohy papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Mořský příboj

    Položka č.: 246309

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:26

    dřevoryt, 39 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, č. 70/135, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (13 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Pouliční divadlo

    Položka č.: 246310

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:28

    dřevoryt, 30 x 19,3 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (19 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Husopaska

    Položka č.: 246311

    Vyvolávací cena: 600 CZK (23 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:30

    litografie, 27,5 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (23 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Kytice karafiátů

    Položka č.: 246312

    Vyvolávací cena: 400 CZK (15 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2020 20:32

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. PD V. Fiala, č. 158/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (15 €)