Václav Fiala

(1891-1968)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Staroslovanský cyklus

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 14:12

    litografie, 1944, 27 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, autorský nátisk, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Fauna

    Položka č.: 30

    Plánované ukončení: 03. 12. 2020 16:48

    dřevoryt, 39,5 x 34,3 cm, sign. PD V. Fiala, papírová pasparta, č. 5/50, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Z Podkarpatské Rusi

    Položka č.: 250906

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 07. 12. 2020 18:02

    dřevoryt, 1937, 27,5 x 35 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    V čajovně

    Položka č.: 249263

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:20

    litografie, 22 x 16 cm, LD značeno v tisku vf, při horním okraji mimo tisk papír pomuchlán, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Oriantální služebná

    Položka č.: 249266

    Vyvolávací cena: 80 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 19:24

    litografie, 13 x 8 cm, sign. PDV. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 80 CZK (4 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Před chalupou

    Položka č.: 246283

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:36

    dřevoryt, 27,5 x 35,5 cm, sign. PD V. Fiala, při okrajích mimo tiks potrhaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Sedící muž

    Položka č.: 246302

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 22:56

    litografie, 40 x 30,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Mořský příboj

    Položka č.: 246309

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 23:04

    dřevoryt, 39 x 39 cm, sign. PD V. Fiala, č. 70/135, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Čínské divadlo

    Položka č.: 246310

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 23:06

    dřevoryt, 30 x 19,3 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Husopaska

    Položka č.: 246311

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 23:08

    litografie, 27,5 x 39,5 cm, sign. PD V. Fiala, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Fiala

    (1891-1968)

    Kytice karafiátů

    Položka č.: 246312

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 10. 12. 2020 23:10

    litografie, 48,5 x 40 cm, sign. PD V. Fiala, č. 158/170, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)