Jaroslav Valečka

(1972)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Noc

    Položka č.: 93

    Vyvolávací cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Plánované ukončení: 25. 04. 2019 15:00

    olej, plátno, 2014, 170 x 125 cm, sign. zezadu J. Valečka, lišta, další zastánce tradiční techniky olejové malby zaujme především svou sofistikovanou souhrou barvy a světla, hlavních nositelů výrazů a emocí. Z jeho obrazů lze až „slyšet“ kontemplativní ticho. Valečkovým tématem je příroda, baladická…

    Aktuální cena: 90.000 CZK (3.600 €)

    Odhadní cena: 110 000 - 130 000 Kč CZK

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Závrať

    Položka č.: 36

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 24. 04. 2019 17:55

    litografie, 2007, 32,9 x 44,3 cm, sign. PD J. Valečka 2007, č. 16/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad městem

    Položka č.: 213163

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 18:36

    litografie, 2011, 31 x 54 cm, sign. PD J. Valečka, č. 148/150, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 213686

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 18:39

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 29/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Nad přehradou

    Položka č.: 213687

    Plánované ukončení: 01. 05. 2019 18:42

    litografie, 2011, 28 x 52 cm, sign. PD J. Valečka, č. 7/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 234477

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:34

    litografie, 26x 42 cm, sign. DP J. Valečka , č. 2/ 100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    U jezera

    Položka č.: 234478

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:35

    litografie, 48 x 37,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 50/60, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 234479

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:36

    litografie, 26,5 x 65 cm, sign. PD J. Valečka, č. 79/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Molo

    Položka č.: 234482

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:39

    litografie, 33 x 52,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 55/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam