Jaroslav Valečka

(1972)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Bíla noc

    Položka č.: 1149

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 16:15

    litografie, 25,5 x 42 cm, sign. PD J. Valečka, č. 37/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID4**9 Historie příhozu

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. na rubu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Měsíčná noc

    Položka č.: 232604

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 19:48

    litografie, 26 x 42 cm, sign. PD J. Valečka, č. 13/100, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)