Jaroslav Valečka

(1972)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Panenka

    Položka č.: 19664

    Vyvolávací cena: 58.000 CZK (2.320 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2016, 110 x 80 cm, sign. na rubu, rám, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 58.000 CZK (2.320 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Kometa

    Položka č.: 214239

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2019 17:44

    litografie, 2010, 18 x 28,5 cm, sign. PD J. Valečka, č. 27/100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Položka č.: 236772

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 05. 09. 2019 16:36

    litografie, 2009, 37 x 54 cm, sign. DP J. Valečka 2009, č. 29/ 100, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)