Albert Guibert
Voják
Položka č.: 281479Vyvolávací cena: 7.000 CZK (292 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:24
olej, plátno, 1888, 46 x 38 cm, sign. PD Guibert, rám, na zadní straně razítko pařížského rámařství či galerie. Konzultováno a ověřeno PhDr. Michaelem Zachařem, signatura je u křestního jména mírně setřená, Antikvariát Dlážděná
Aktuální cena: 7.000 CZK (292 €)