Doubravová

  • Doubravová

    Kachničky ve vodě

    Položka č.: 281852

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:05

    olej, karton, 1957, 35 x 45 cm, sign. PD Doubravová 1957, rám, na zadní straně popsáno autorkou, rám poškozen, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)