Jakub Kalousek

  • Jakub Kalousek

    Medvěd Malíř

    Položka č.: 281372

    Vyvolávací cena: 3.300 CZK (138 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:37

    litografie, 1998, 54 x 71 cm, sign. PD Kalousek 98, č. 11/27

    Aktuální cena: 3.300 CZK (138 €)