Niki de Saint Phalle
(1930-2002)
Help
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 09. 05. 2024 17:14
serigrafie, 1969, 32 x 41 cm, sign. PD Niki de St. Phalle, rám, č. 197/200, PD přípis: pour Phillipe, love Niki, Bonne année 1974. Byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tv…
Aktuální cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Odhadní cena: 50 000 - 70 000 CZK
Niki de Saint Phalle
(1930-2002)
Monster
Položka č.: 281380Vyvolávací cena: 38.000 CZK (1.584 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 17:45
litografie, 1995, 64 x 104 cm, sign. PD Niki de St Phalle, rám, č. 130/250, Niki de Saint Phalle byla francouzsko-americkou vizuální umělkyní – sochařkou, malířkou a filmařkou. Autorka se stala známou v době 60. let, kdy patřila do skupiny Nových realistů. Ve své tvorbě často tematizovala feministic…