Březinová
Horská krajina
Položka č.: 281471Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 16. 05. 2024 19:16
olej, sololit, 2000, 50 x 50 cm, sign. PD Březinová 2000
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Horská krajina