Jan Pražan

(1979)

  • Jan Pražan

    (1979)

    Položka č.: 281647

    Vyvolávací cena: 13.900 CZK (580 €)

    Plánované ukončení: 11. 06. 2024 16:30

    olej, plátno, 2009, 111 x 190 cm, sign. vzadu Pražan 09

    Aktuální cena: 13.900 CZK (580 €)