Antonín Gareis
(1837-1922)
Turnov
Položka č.: 22Vyvolávací cena: 1.900 CZK (80 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:21
olej, plátno, lepenka, 17,5 x 27 cm, rám
Aktuální cena: 1.900 CZK (80 €)
(1837-1922)
Turnov