Jan Ferdinand Pistorius
(1899-1985)
Jitro na Úhlavě
Položka č.: 47Vyvolávací cena: 1.500 CZK (63 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:46
olej, plátno, 40 x 50 cm, sign. PD, rám
Aktuální cena: 1.500 CZK (63 €)
(1899-1985)
Jitro na Úhlavě