Ludvík Černovický

(1878-?)

  • Ludvík Černovický

    (1878-?)

    Záložna

    Položka č.: 63

    Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:02

    akvarel, papír, 1946, 30 x 21 cm, PD monogr. Č , vzadu sign. Lud. Černovický, rám

    Aktuální cena: 900 CZK (38 €)