Pierre Mignard - napodobitel
Žena se starcem
Položka č.: 75Vyvolávací cena: 10.000 CZK (417 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:14
olej, plátno, 37 x 30,5 cm, rám
Aktuální cena: 10.000 CZK (417 €)
Žena se starcem