Bohumil Berghauer
(1910-1972)
Žnečka
Položka č.: 107Vyvolávací cena: 1.300 CZK (55 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:46
olej, plátno, 50,5 x 65 cm, sign. LD B. Berghauer, rám
Aktuální cena: 1.300 CZK (55 €)
Poslední dražitel: ID1**2 Historie příhozu