F. Hladík
Žně
Položka č.: 120Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 14:59
olej, plátno, 50 x 66,5 cm, sign. PD F. Hladík, rám
Aktuální cena: 5.000 CZK (209 €)
Poslední dražitel: ID4**3 Historie příhozu
Žně