Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Loštice
Položka č.: 166Vyvolávací cena: 1.200 CZK (50 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:45
akvarel, papír, 53 x 74 cm, sign. PD B. Ošťádal 1932, rám
Aktuální cena: 1.200 CZK (50 €)
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Les
Položka č.: 167Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:46
pastel, papír, 41 x 56 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)
Bohuslav Ošťádal
(1909-1995)
Položka č.: 169Vyvolávací cena: 600 CZK (25 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 15:48
pastel, papír, 47 x 38 cm, sign. PD B. Ošťádal 1934, rám
Aktuální cena: 600 CZK (25 €)