Karel Veržakovský

  • Karel Veržakovský

    Krajina s mostem

    Položka č.: 281919

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (125 €)

    Plánované ukončení: 22. 05. 2024 18:53

    olej, plátno, 1940, 62,5 x 88 cm, sign. PD K. Veržakovský 40, rám, oboustranná malba, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 3.000 CZK (125 €)