B. Šroufek

  • B. Šroufek

    Krásy života

    Položka č.: 1552

    Vyvolávací cena: 500 CZK (21 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2024 19:36

    17x fotografie, 31 x 22 cm, soubor fotografií, značeno nebo signováno PD, r. 1953-1954, fotografie nalepeny na papíře, dobrý stav, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 500 CZK (21 €)