Václav Junek

(1913-1976)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Těžký chléb

    Položka č.: 224519

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:24

    akvarel, papír, 1958, 52 x 66,5 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 81, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Na pláži

    Položka č.: 224520

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:26

    akvarel, papír, 50. léta 20. století, 53,5 x 70 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 80, při okrajích lehce pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Přímořská krajina

    Položka č.: 224521

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:28

    tempera, papír, 31 x 43 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 11, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malá plachetnice

    Položka č.: 225222

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 02. 03. 2020 23:30

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 98, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)