Václav Junek

(1913-1976)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Muž si čte v baru)

    Položka č.: 220622

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:14

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 2, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Námořníci na ulici)

    Položka č.: 220621

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:16

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 3, na papíře drobné skvrny, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace do Mladého světa (Topič)

    Položka č.: 220620

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:18

    lavírovaná kresba uhlem, 43,5 x 31,5 cm, PD monogr. VJ, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 4, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Položka č.: 220582

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:20

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 57, lehce pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke O. N. Mamim: Šedokrčka, Zajíček ušáček III

    Položka č.: 220581

    Plánované ukončení: 23. 07. 2019 21:22

    lavírovaná kresba tuší, 33 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 56, lehce pokrčený, při okrajích poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Z Kampy

    Položka č.: 220559

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:06

    lavírovaná kresba tuší, 42,8 x 61 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 82 a na paspartě razítko ČFVU a nalepen štítek s popisem, při okrajích lehce zažloutlý papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku …

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Nedokončená předloha k leporelu Lodě a moře

    Položka č.: 220572

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:08

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Dva trosečníci na člunu

    Položka č.: 220576

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:10

    tempera, karton, 1969, 26 x 42,5 cm, sign. LD V. Junek 69, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 67, přeložený, pokrčený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Sám na moři

    Položka č.: 220577

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:12

    tempera, karton, 24 x 36,5 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 66, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Těžký chléb

    Položka č.: 224519

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:26

    akvarel, papír, 1958, 52 x 66,5 cm, sign. PD V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 81, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Na pláži

    Položka č.: 224520

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 19:28

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)