Václav Junek

(1913-1976)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Monotyp

    Položka č.: 50

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:17

    monotyp, 36,5 x 26,3 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 43, při okrajích lehce poškozený papír, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kreslený třídílný vtip Slávka a jeho rodiny, Na bazaru I., II. a III.

    Položka č.: 220583

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:38

    3 x pero, uhel, papír, vše 15,2 x 22 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 58, 59 a 60, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Kreslený třídílný vtip Slávek a Míla hrají ping-pong I., II. a III.

    Položka č.: 220584

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:40

    3 x pero, papír, vše 15,2 x 22 cm, vše sign. vzadu V. Junek, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 61, 62 a 63 a razítko Melantrich - Praha. Kresba: sign. V. Junek, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex li…

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Lodní cesta - mapa

    Položka č.: 220585

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:42

    pero, běloba, papír, 32,5 x 26 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 53, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID92 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Ilustrace ke B. S. Žitkov: Na moři, Muž hladí geparda

    Položka č.: 220586

    Plánované ukončení: 27. 05. 2019 20:44

    tužka, pero, papír, 32,4 x 26,4 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 54, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Třístěžnová plachetnice

    Položka č.: 225221

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:06

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 97, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

    Poslední dražitel: ID4509 Historie příhozu

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Malá plachetnice

    Položka č.: 225222

    Plánované ukončení: 28. 05. 2019 19:08

    tuš, mastný pastel, papír, 17,4 x 24 cm, vzadu razítko: Z pozůstalosti ak. mal. Václava Junka (1913-1976), č. 98, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Václav Junek

    (1913-1976)

    Plachetnice

    Položka č.: 220300

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 04. 06. 2019 11:15

    linoryt, 1974, 15,7 x 10,5 cm, sign. PD V junek 74, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Bendy na VŠUP v Praze a J. Obrovského na AVU tamtéž, členem Spolku sběratelů a přátel Ex libris

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)