Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Smrt lékaře

    Položka č.: 40

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 11:39

    filmový plakát, formát A3 (42x30), 1967, r. F. Mamcserov, výborný stav, nepřeložen, antiqari.at Radhošťská, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 236268

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:32

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2013

    Položka č.: 236269

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:33

    litografie, 2013, 19 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2014

    Položka č.: 236270

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:34

    litografie, 2014, 21 x 10,5 cm, sign. DU A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 236271

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:35

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2016

    Položka č.: 236272

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:36

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born: Akvarely, grafika, ilustrace

    Položka č.: 236278

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:42

    tisk, plakát, 1983, 43,7 x 30,7 cm, sign. LD ABorn, plakát k výstavě v Galerii Fronta, Praha, 7.-30.4. 1983, při okrajích lehce pokrčený papír, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Plakát na výstavu - A. Born: Grafika, Galerie Fronta

    Položka č.: 236279

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:43

    serigrafie, 1978, 60,5 x 43 cm, sign. DU ABorn, autorský tisk, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Slečny dcery

    Položka č.: 236283

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:44

    serigrafie, 29 x 21 cm, sign. PD Aborn, č. 95/100, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Zlý pes

    Položka č.: 236284

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2019 16:45

    serigrafie, 24 x 16,5 cm, sign. PD A. Born, č. 81/100, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)