Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born - Dílčí bilance, výstava k padesátinám

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 03. 2019 18:09

    katalog, 1980, 22 x 24 cm, podpis výtvarníka na titulní straně k roku 1987, vydala Galerie hlavního města Prahy, vazba brožovaná s obálkou, bez výrazného poškození, Antikvariát Dlážděná, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID3728 Historie příhozu

    Odhadní cena: v CZK

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adolf Born - Jaroslav Malina

    Položka č.: 76

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 03. 2019 18:10

    kniha, 1995, 30 x 21,5 cm, podpis A. Borna, monografie vydaná u příležitosti 65. narozenin výtvarníka, vydl. Nadace Universitas Brno, Nakladatelství Albert Boskovice a Středoevropská galerie a nakladatelství Praha, vazba celoplátěná s obálkou, 215 stran, opotřebená obálka, Antikvariát Dlážděná, stud…

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Odhadní cena: v CZK

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pan Trubec a paní Blecha

    Položka č.: 167

    Vyvolávací cena: 17.000 CZK (680 €)

    Plánované ukončení: 21. 02. 2019 15:00

    litografie, 1993, 49 x 37,5 cm, sign. PD ABorn, č. 81/90, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 17.000 CZK (680 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Kratochvíle v přírodě

    Položka č.: 166

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    litografie, 1980, 29,5 x 24 cm, sign. PD ABorn, č. 44/80, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Antikrysař

    Položka č.: 165

    litografie, 1984, 46,5 x 37,7 cm, sign. PD ABorn, č. 3/70, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pozdní láska

    Položka č.: 164

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    litografie, 1979, 48,5 x 19,5 cm, sign. PD ABorn, č. 66/70, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Trochu u nás a trochu jinde

    Položka č.: 163

    Vyvolávací cena: 9.000 CZK (360 €)

    suchá jehla, 2014, 28,5 x 10 cm, sign. PD ABorn, č. 51/70, použito v bibliofilii Koutecký, Josef: Adolf Born - trochu u nás a trochu jinde - Adolf Born , studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 9.000 CZK (360 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2015

    Položka č.: 162

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID6783 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2014

    Položka č.: 161

    litografie, 2014, 21 x 10,5 cm, sign. DU A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2013

    Položka č.: 160

    litografie, 2013, 19 x 10,5 cm, sign. PD A Born, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 2012

    Položka č.: 159

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Muž s doutníkem

    Položka č.: 230052

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:18

    kresba na ultrafánu, 13 x 8 cm, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Adam a Eva

    Položka č.: 230053

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:19

    litografie, 21,4 x 14,9 cm, sign. DU ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

    Poslední dražitel: ID6130 Historie příhozu

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Pán a pes

    Položka č.: 230054

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:20

    serigrafie, 9,1 x 5,6 cm, sign. DU ABorn, Antikvariát Ostrovní, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    PF 1977

    Položka č.: 230055

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2019 16:21

    litografie, 10,5 x 40 cm, značeno na desce PD ABorn, rám, studium na PedF UK v Praze, žák prof. A. Pelce na Vysoké škole uměleckoprůmyslové tamtéž

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)