Adolf Born

(1930-2016)

  • Adolf Born

    (1930-2016)

    Dopisy králi Haakonovi

    Položka č.: 124

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 07. 11. 2019 15:00

    litografie, 1966, 53 x 31,5 cm, sign. PD A. Born 66, rám, 46/100, Rodák z Českých Velenic studoval nejprve výtvarnou výchovu na Pedagogické fakultě UK, později pokračoval na Vysoké škole uměleckoprůmyslové u A. Pelce a studia ukončil na Akademii výtvarných umění v Praze. Aby se po studiích uživil, z…

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

    Odhadní cena: 30 000 - 40 000 Kč CZK