Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pozdravy z rodného kraje

    Položka č.: 220997

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 24. 07. 2018 22:54

    litografie, 1948, 13,7 x 13,4 cm, PD značeno VojtS 48, na dvojlistu s básní "Pozdravy rodného kraje" od Stanislava Hlinovského, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cikáni na vsi

    Položka č.: 225966

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 03. 09. 2018 18:58

    litografie, 1967, 38 x 58 cm, sign. PD VojtSedláček 67, rám, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Na poli

    Položka č.: 226533

    Plánované ukončení: 05. 09. 2018 17:52

    litografie, 10,7 x 16,8 cm, sign. LD VojtSedláček, rám, vzadu věnování: Všechno nejlepší v n. roce srdečně přeje %, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)