Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Zahradní práce

    Položka č.: 900

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 12:05

    tuš, papír, 1919, 23,5 x 16,5 cm, sign. PD Vojt. Sedláček 1919, rám, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID8**6 Historie příhozu

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Akt na voze

    Položka č.: 538

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 15:00

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz s koňmi

    Položka č.: 537

    litografie, 33 x 44,5 cm, sign. LD Voj. Sedláček, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Žena na poli

    Položka č.: 536

    litografie, 35 x 43,8 cm, sign. PD Vojt. Sedláček, rám, č. 46/50, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Výstava obrazů k malířovým šedesátinám

    Položka č.: 266

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 19:54

    katalog, 1953, 21 x 14,5 cm, katalog k výstavě Vojtěcha Sedláčka v Alšově síni Umělecké besedy, text Miroslav Míčko, 8 stran, Praha, 1953, Antikvariát Dlážděná, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň na poli

    Položka č.: 240946

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 11. 03. 2020 14:50

    litografie, 22 x 30 cm, sign. PD Vojt.Sedláček, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Křížek

    Položka č.: 243357

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:48

    litografie, 20 x 13,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ve stáji

    Položka č.: 243358

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:50

    litografie, 1943, 21 x 15,5 cm, značeno na kameni: Vojt Sedláček 1943, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Při sklizni

    Položka č.: 243359

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:52

    litografie, 21 x 14 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Koně

    Položka č.: 243360

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:54

    litografie, 18,5 x 15 cm, nalepeno v papírové paspartě, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 243361

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pasačka

    Položka č.: 243362

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 23:58

    litografie, 20 x 14,5 cm, nalepeno v papírové paspartě, nepatrně zašedlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)