Vojtěch Sedláček

(1892-1973)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Orání

    Položka č.: 250699

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 03. 11. 2020 18:27

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 243361

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 09. 11. 2020 21:36

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pozdravy z rodného kraje

    Položka č.: 220997

    Plánované ukončení: 10. 11. 2020 23:20

    litografie, 1948, 13,7 x 13,4 cm, PD značeno VojtS 48, na dvojlistu s básní Pozdravy rodného kraje od Stanislava Hlinovského, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Opuštěná dívka

    Položka č.: 249613

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:56

    litografie, 1937, 9,7 x 14,5 cm, značeno. PD Voj. Sedláček 37, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Cestou necestou

    Položka č.: 249614

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 19:58

    litografie, 1936, 10,1 x 14,5 cm, lehce zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Pradlena

    Položka č.: 249615

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:00

    litografie, 14,1 x 17 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Srnka

    Položka č.: 249616

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:02

    litografie, 12,5 x 19 cm, pravý horní okraj papíru lehce pokrčen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz

    Položka č.: 249617

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:04

    litografie, 12,3 x 19,8 cm, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kobyla s mládětem

    Položka č.: 249618

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:06

    litografie, 19 x 15 cm, sign. PD Voj. Sedláček, lehce zažloutlý papír, LD pod grafikou malý flíček od vody; na horním okraji papíru drobné žluté flíčky, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Ženy na poli

    Položka č.: 249619

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:08

    litografie, 1967, 15,5 x 27,3 cm, sign. PD Voj. Sedláček 67, nepatrně zažloutlý papír, papír lehce pokrčen po okrajích, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Povoz na silnici

    Položka č.: 249620

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 12. 11. 2020 20:10

    litografie, 18,8 x 17,3 cm, sign. PD Voj. Sedláček, LD Povoz na silnici (lit), kolem tisku zažloutlý rámeček, papír mírně pomuchlán a v jednom místě mimo tisk přeložen, antiqari.at Radhošťská, žák prof. J. Loukoty, J. Preislera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Vojtěch Sedláček

    (1892-1973)

    Kůň ve stáji

    Položka č.: 250493

    Plánované ukončení: 26. 11. 2020 17:39

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)