Helena Vanišová

žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze; malířka, grafička; od roku 1978 tvořila grafiku, poté se zaměřila na malbu, od 1989 výhradně akvarelem; podává svědectví o dnešním světě a přírodě, tvoří v cyklech (mj. Člověk a životní prostředí); krajiny zobrazuje poeticky až pohádkově; sérií akvarelů doprovodila literární odkaz K. Čapka; 1975 získala 1. cenu za grafiku (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2008, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2008)

  • Helena Vanišová

    Průsek

    Položka č.: 176593

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:26

    olej, plátno, 50 x 70 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Helena Vanišová

    Stín na zahrádce

    Položka č.: 180760

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:30

    olej, plátno, 20 x 25 cm, sign. PD H, Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Helena Vanišová

    Slunečný palouček

    Položka č.: 180761

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:32

  • Helena Vanišová

    Vůně pokosených luk

    Položka č.: 180762

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 14:34

    olej, plátno, 20 x 25 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Helena Vanišová

    Horská náves

    Položka č.: 185414

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:24

    olej, plátno, 30 x 40 cm, sign. LD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Helena Vanišová

    Kam se ztratilo slunce

    Položka č.: 185415

    Vyvolávací cena: 4.900 CZK (196 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:26

    olej, plátno, 25 x 30 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 4.900 CZK (196 €)

  • Helena Vanišová

    Pískoviště

    Položka č.: 185416

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:28

  • Helena Vanišová

    Letní podvečer

    Položka č.: 185417

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:30

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Helena Vanišová

    Mezi travinami

    Položka č.: 185418

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:32

    olej, plátno, 20 x 25 cm, sign. PD H. Vanišová, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

  • Helena Vanišová

    Stromy

    Položka č.: 189105

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 15:50

    olej, papír, 11,5 x 13,5 cm, sign. LD H. Vanišová, pasparta, vzadu štítek s popisem, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Helena Vanišová

    Čekání I

    Položka č.: 235000

    Vyvolávací cena: 700 CZK (28 €)

    Plánované ukončení: 29. 05. 2019 19:06

    Aktuální cena: 700 CZK (28 €)

  • Helena Vanišová

    Večerní hemžení

    Položka č.: 234486

    Vyvolávací cena: 6.400 CZK (256 €)

    Plánované ukončení: 10. 07. 2019 18:43

    linoryt, akvarel, papír, 1990, 45 x 60 cm, sign. PD HELENA VANIŠOVÁ, rám, vzadu autorský štítek, žákyně prof. C. Boudy na FF UK v Praze

    Aktuální cena: 6.400 CZK (256 €)