Milada Šindlerová - Vokáčová

  • Milada Šindlerová - Vokáčová

    Přístav

    Položka č.: 189228

    Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 23. 05. 2024 16:44

    litografie, 32 x 63 cm, sign. PD Milada Šindlerová, autorský tisk, při okrajích mimo tisk zažloutlý papír, žákyně prof. J. Obrovského a V. Rady na AVU v Praze, členka Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 300 CZK (13 €)