Hana Čápová

žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze; grafička, ilustrátorka; věnuje se volné grafice, kresbě, kombinacím obou i drobné grafice, nejraději však kresbě; vystavovala samostatně v letech 1986 - 1996 v Praze, Brně, Olomouci, Poznani, Kostnici Schweinfurtu, Třebíči aj. (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 1997, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 1998)

  • Hana Čápová

    Rodin

    Položka č.: 323

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    lept, 1994, 47,3 x 33 cm, sign. PD H. Čápová 94, 65/200, při okrajích mimo tisk mírně pokrčený a natržený papír, Antikvariát Dlážděná, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Hana Čápová

    Dívka v pruhovaných plavkách

    Položka č.: 281

    Vyvolávací cena: 2.400 CZK (96 €)

    akvarel, papír, 20,5 x 13,5 cm, ilustrace ke knize: Irwin Shaw: Chléb na vodách, Mladá fronta, Praha 1985, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Mikuly na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 2.400 CZK (96 €)