Lukáš Miffek

(1978)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Zakoukaný Tonda

    Položka č.: 116

    Vyvolávací cena: 36.000 CZK (1.440 €)

    Plánované ukončení: 02. 04. 2020 15:00

    olej, plátno, 2019, 85 x 65 cm, sign. zezadu Lukáš Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Miffek se svou sty…

    Aktuální cena: 36.000 CZK (1.440 €)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19688

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.880 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 130 x 110 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.880 €)