Lukáš Miffek

(1978)

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Masakr

    Položka č.: 107

    Vyvolávací cena: 29.000 CZK (1.036 €)

    Plánované ukončení: 28. 05. 2020 15:00

    olej, plátno, 2008, 120 x 100 cm, sign. vzadu na slepém rámu Lukáš Miffek, absolvent ateliéru malby u prof. Střížka a prof. Rittsteina a člen skupiny Natvrdlí si dokázal vytvořit zcela originální svět obývaný vyzývavými ženami, hrachovými lusky, kaktusy, fast foodem a v poslední době také roboty. Mi…

    Aktuální cena: 29.000 CZK (1.036 €)

    Poslední dražitel: ID1**7 Historie příhozu

    Odhadní cena: 45 000 - 60 000 CZK

  • Lukáš Miffek

    (1978)

    Not my fault

    Položka č.: 19688

    Vyvolávací cena: 47.000 CZK (1.679 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    olej, plátno, 2017, 130 x 110 cm, sign. vzadu Miffek, žák prof. A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 47.000 CZK (1.679 €)