Pavel Lisý

  • Pavel Lisý

    Výhled na Vyšehrad

    Položka č.: 242618

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 27. 02. 2020 18:19

    litografie, 14,9 x 21 cm, sign. LD P. Lisý, pasparta, Antikvariát Dlážděná, studium na Škole dekorativních umění v Praze, člen SVU Marold a SČVU

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)