Albín Brunovský

(1935-1997)

  • Albín Brunovský

    (1935-1997)

    1917 - 1957

    Položka č.: 241297

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 17. 02. 2020 18:08

    15x grafický list (11x linoryt, 3x litografie, 1x dřevoryt), 45,5 x 34,5 cm, vše signováno, 4/25, soubor grafických listů na téma VŘSR vznikl v roce 1957 a byl proveden žáky Vincenta Hložníka na Vysoké škole výtvarných umění v Bratislavě. Zastoupení autoři: Albín Brunovský, Alexander Eckerdt, Tibor …

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)