Miloslav Troup

(1917-1993)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bezděz

    Položka č.: 1073

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 05. 2019 11:14

    dřevoryt, 11,5 x 9 cm, sign. PD Troup, Antikvariát Ostrovní, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Dáma na vycházce

    Položka č.: 234038

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:36

    serigrafie, 26 x 17,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Milé Lilince přeju všechno nejkrásnější, její T., antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

    Poslední dražitel: ID5432 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Královna

    Položka č.: 234040

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:38

    akvarel, papár, 16 x 12,2 cm, sign. PD Troup, vpravo tužkou nakresleno měřítko, v rozích zbytky lepenky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

    Poslední dražitel: ID1280 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodláky

    Položka č.: 234041

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:40

    litografie, 22 x 13,8 cm, sign. na kameni PD Troup, nalepeno na kartonu, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 234058

    Plánované ukončení: 30. 05. 2019 19:42

    tisk, 1960, 29 x 18,3 cm, rám, PD věnování od M. Troupa, na rámu drobné oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)