Miloslav Troup

(1917-1993)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Golem

    Položka č.: 233099

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:30

    akvarel, plátno, papír, 42 x 26 cm, sign. DU Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 3.280 CZK (132 €)

    Poslední dražitel: ID1**0 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Bodlák

    Položka č.: 233727

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:32

    pastel, papír, 30,3 x 14,3 cm, sign. PD Troup, rám, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

    Poslední dražitel: ID5**2 Historie příhozu

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Měsíc

    Položka č.: 233728

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 17. 09. 2019 20:34

    pastel, papír, 12 x 12 cm, sign. PD Troup, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Kytička

    Položka č.: 235130

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:16

    akvarel, papír, 12,2 x 5,2 cm, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Svatý Jiří

    Položka č.: 235131

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:18

    tužka, papír, 24 x 12 cm, sign. LD Troup, kliprám, místy mírně zažloutlý papír, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Slunce

    Položka č.: 235132

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:20

    uhel, tuš, papír, 20,5 x 22,5 cm, sign. PD Troup, DU věnování: Naší Milé Lilince O. S upřímným věnováním T., na papíře drobné fialové skvrnky , antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na É…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Buddha

    Položka č.: 235133

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:22

    tužka, akvarel, papír, 21 x 14,7 cm, sign. LD Troup, při okrajích papír mírně zašpiněný, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des Beaux-Arts a na École des Arts décoratifs v Paříži

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    Položka č.: 235134

    Plánované ukončení: 14. 10. 2019 21:24

    tužka, akvarel, papír, 1987, 29,2 x 20,7 cm, sign. PD Troup, LD věnování: Milé Lilince k svátku 87, v rozích přichyceno lepenkou k papíru, papír mírně zažloutlý, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u prof. Brianchona na École des…

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Miloslav Troup

    (1917-1993)

    V objetí s koněm

    Položka č.: 238145

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 17. 10. 2019 23:54

    litografie, 18,5 x 13,5 a 19,2 x 12,3 cm, sign. LD Troup, vytištěno na dvou listu; zezadu vytišteno : SNDK, P. f. 1964; 2 nečitelné podpisy, nepatrně nažloutlý papír, uprostřed přeložen, antiqari.at Radhošťská, studium na SPŠ grafické v Praze, žák prof. J. Bendy na UMPRUM v Praze, stipendijně u pro…

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)