František Matoušek

(1967)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 231339

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:24

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 92/100, při horním okraji mírně zašpiněný papír, v pravém horním rohu natrženo cca 5 mm, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 231343

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 19. 08. 2019 21:26

    serigrafie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek 04, č. 100/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 234606

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:32

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, č. 56/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 234608

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:34

    litografie, 2001, 35,5 x 28 cm, sign. PD Matoušek 2001, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Petr

    Položka č.: 234609

    Plánované ukončení: 20. 08. 2019 21:36

    serigrafie, 2004, 37,5 x 52 cm, sign. PD František Matoušek 04, č. 1/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)