František Matoušek

(1967)

  • František Matoušek

    (1967)

    Jiskra

    Položka č.: 245911

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:28

    serigrafie, 2003, 45 x 30,2 cm, sign. PD F. Matoušek 03, č. 30/100, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Wrangler Jeans

    Položka č.: 245912

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:30

    serigrafie, 1999, 34,8 x 24,5 cm, sign. PD Matoušek 99, a.t., antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • František Matoušek

    (1967)

    Dítě

    Položka č.: 245913

    Plánované ukončení: 08. 12. 2020 17:32

    litografie, 2001, 35,5 x 28 cm, sign. PD Matoušek 2001, antiqari.at Radhošťská, žák J. Lindovského a J. Davida na AVU v Praze

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)