Rudolf Václavík

(1898-?)

studium na akademii ve Vídni; malíř; zabýval se malbou měst, především maloval Prahu (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2008, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2008)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Stavení u rybníka

    Položka č.: 241458

    Vyvolávací cena: 5.500 CZK (220 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2020 17:28

    olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 5.500 CZK (220 €)