Rudolf Václavík

(1898-?)

studium na akademii ve Vídni; malíř; zabýval se malbou měst, především maloval Prahu (Slovník českých a slovenských výtvarných umělců 1950 - 2008, Výtvarné centrum Chagall Ostrava 2008)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Stavení u rybníka

    Položka č.: 251856

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 18. 02. 2021 16:57

    olej, karton, 56,5 x 71 cm, sign. LD Václavík, rám, na rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Rudolf Václavík

    (1898-?)

    Jelen v říji

    Položka č.: 252234

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 20. 02. 2021 16:35

    akvarel, papír, 41,5 x 60 cm, sign. PD Václavík, rám, na papíře drobné skvrnky, na rámu poškození, antiqari.at Radhošťská, studium na akademii ve Vídni

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)