Xénia Hoffmeisterová

  • Xénia Hoffmeisterová

    Děvče s kapesníčkem

    Položka č.: 554

    Vyvolávací cena: 1.000 CZK (40 €)

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:02

    litografie, 60 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 22251, mírně zažloutlý papír, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 1.000 CZK (40 €)

  • Xénia Hoffmeisterová

    Muší smrt

    Položka č.: 555

    Plánované ukončení: 03. 04. 2020 09:03

    litografie, 59 x 46 cm, sign. PD Xénia Hoffmeisterová, pasparta, 60/24, prasklé sklo, Antikvariát Dlážděná, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Poslední dražitel: ID5**1 Historie příhozu

  • Xénia Hoffmeisterová

    Hudka - Jugo

    Položka č.: 19609

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    ZAHÁJIT DRAŽBU ...

    akryl. plátno, 2016, 60 x 60 cm, vzadu monogr. X. H, žák prof. O. Smutného na DAMU v Praze, členka SVU Mánes a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)