Gustav Maran

(1886-1983)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Stařenka s kočkou

    Položka č.: 839

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:37

    lept, 21,2 x 15,5 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Poslední dražitel: ID2**4 Historie příhozu

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Kostel Jana Křtitele Na Prádle

    Položka č.: 840

    Plánované ukončení: 25. 09. 2020 13:38

    lept, 14,8 x 12 cm, sign. PD Maran, rám, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Gustav Maran

    (1886-1983)

    Zima na vsi

    Položka č.: 248944

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 30. 09. 2020 10:07

    olej, plátno, 1922, 38,5 x 50 cm, sign. PD S. G. Maran 1922, rám, na rámu drobné oděrky, Antikvariát Dlážděná

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)