Bedřich Andrle

(1904-1967)

  • Bedřich Andrle

    (1904-1967)

    Chalupa

    Položka č.: 43

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (84 €)

    Plánované ukončení: 14. 05. 2024 13:42

    olej, plátno, 38,5 x 47,5 cm, sign. PD Bed. Anderle, rám, soukromé studium u A. Kalvody a J. Hlavína, člen SVU Marold

    Aktuální cena: 2.000 CZK (84 €)