Antonín Gavlas

  • Antonín Gavlas

    Úsvit

    Položka č.: 281438

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (625 €)

    Plánované ukončení: 16. 05. 2024 18:43

    akryl, plátno, 2000, 70 x 50 cm, sign. PD Gavlas, rám, žák J. Hadlače, V. Drápala a L. Ochrymčuka na Masarykově univerzitě v Brně

    Aktuální cena: 15.000 CZK (625 €)