Boris Jirků

  • Boris Jirků

    Dolce Vita

    Položka č.: 292

    Vyvolávací cena: 7.000 CZK (280 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 14:51

    serigrafie, 2005, 97 x 68 cm, sign. PD Boris Jirků 05, č. 3/3, při okrajích pokrčený, zašpiněný papír, místy pokrčený papír v tisku, Antikvariát Ostrovní, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 7.000 CZK (280 €)

  • Boris Jirků

    K Šalamounově písni písní

    Položka č.: 383

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 16:22

    lept, pastel, 2007, 11,5 x 16,8 cm, sign. DU Boris Jirků, rám, nově adjustováno, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Boris Jirků

    Na lovu

    Položka č.: 244018

    Vyvolávací cena: 1.600 CZK (64 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:54

    litoofset, 1993, 36 x 47 cm, sign. PD Boris Jirků 93, č. 70/35, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.600 CZK (64 €)

  • Boris Jirků

    Krém

    Položka č.: 244019

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:55

    suchá jehla, 1984, 14,5 x 18 cm, sign. PD Boris Jirků 84, č. 2/3, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Jirků

    Cop

    Položka č.: 244020

    Vyvolávací cena: 1.400 CZK (56 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:56

    suchá jehla, 1983, 14 x 20 cm, sign. PD Boris Jirků 83, č.8/22, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.400 CZK (56 €)

  • Boris Jirků

    Ohlédnutí

    Položka č.: 244021

    Vyvolávací cena: 1.900 CZK (76 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:57

    suchá jehla, 1983, 17 x 20 cm, sign.PD Boris Jirků 1983, č.14/29, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.900 CZK (76 €)

  • Boris Jirků

    Archanděl

    Položka č.: 244022

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:58

    serigrafie, 26 x 18 cm, sign. PD Boris Jirků, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)

    Poslední dražitel: ID7**5 Historie příhozu

  • Boris Jirků

    Dáma pro G. K.

    Položka č.: 244023

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 11:59

    litoofset, 21 x 15 cm, značeno PD v tisku Boris Jirků, 11/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Jirků

    Dáma

    Položka č.: 244024

    Plánované ukončení: 14. 04. 2020 12:00

    litoofset, 21 x 15 cm, sign. PD. Boris Jirků, 14/50, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Boris Jirků

    Jistoty

    Položka č.: 244480

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 21. 04. 2020 18:51

    litoofset, 18,8 x 13 cm, sign. PD Jirků, 9/100, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Boris Jirků

    Položka č.: 126713

    Vyvolávací cena: 1.350 CZK (54 €)

    Plánované ukončení: 29. 04. 2020 18:04

    litoofset, 1994, 30 x 21 cm, PD Boris Jirků, č. 13/50, žák prof. A. Paderlíka na AVU v Praze, člen SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.350 CZK (54 €)