Jan Halla

(1926-1988)

  • Jan Halla

    (1926-1988)

    Přízrak

    Položka č.: 31

    Vyvolávací cena: 600 CZK (24 €)

    Plánované ukončení: 05. 06. 2019 15:14

    litografie, 1976, 58,5 x 40,5 cm, sign. PD Jan Halla 76, č. 56/98, při okraji mírně zašpiněno, antiqari.at Radhošťská, studoval na AVU v Praze u prof. K. Pokorného a J. Laudy a na VŠUP v Praze u prof. K. Svolinského

    Aktuální cena: 600 CZK (24 €)