František Jiroudek
(1915-1991)
Divadelní šatna
Položka č.: 295Vyvolávací cena: 33.000 CZK (1.375 €)
Plánované ukončení: 14. 05. 2024 17:54
olej, sololit, 91 x 53 cm, sign. PD Jiroudek, rám
Aktuální cena: 33.000 CZK (1.375 €)