• František Hodonský

    Z lužních zahrad

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 40.000 CZK (1.600 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:00

    olej, plátno, 2015, 80 x 60 cm, žák prof. V. Hrocha na SUPŠ v Uherském Hradišti a F. Jiroudka na AVU v Praze, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 40.000 CZK (1.600 €)

  • Igor Grimmich

    (1979)

    Město snů

    Položka č.: 2

    Vyvolávací cena: 30.000 CZK (1.200 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:01

    akryl, plátno, 2017, 70,5 x 50,3 cm, sign. PD Grimmich 17, žák M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 30.000 CZK (1.200 €)

  • František Kyncl

    (1934-2011)

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:02

    serigrafie, papír, 1974, 18 x 18 cm, sign. PD F. Kyncl 74, rám, pasparta, sklo

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Martin Krajc

    (1984)

    Interior

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 20.000 CZK (800 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:03

    serigrafie, plátno, 2015, 50 x 70 cm, sign. vzadu s přípisem, žák prof. M. Rittsteina na AVU v Praze

    Aktuální cena: 20.000 CZK (800 €)

  • Martin Velíšek

    (1968)

    Noční bouře na Vysočině

    Položka č.: 5

    Vyvolávací cena: 15.000 CZK (600 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:04

    hlubotisk, 2016, 59 x 88 cm, rám, č. 4/4

    Aktuální cena: 15.000 CZK (600 €)

  • Vladimír Merta

    Lední medvěd

    Položka č.: 6

    Vyvolávací cena: 88.000 CZK (3.520 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:05

    akryl, airbrush, plátno, 2008, 140 x 190 cm, akryl, airbrush, plátno, studium na AVU v Praze, člen skupiny Česká alternativa a Nová skupina

    Aktuální cena: 88.000 CZK (3.520 €)

  • Roman Franta

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 4.000 CZK (160 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:06

    fotografie, 28 x 39 cm, žák prof. B. Dlouhého a A. Veselého na AVU v Praze

    Aktuální cena: 4.000 CZK (160 €)

  • Václav Sika

    Pobřeží Provence I

    Položka č.: 8

    Vyvolávací cena: 6.000 CZK (240 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:07

    akryl, sololit, 50 x 60 cm, sign. vzadu, rám

    Aktuální cena: 6.000 CZK (240 €)

  • Václav Sika

    Pobřeží Provence II

    Položka č.: 9

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:08

  • Jaroslava Kadlecová

    (1987)

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:09

    akryl, plátno, epoxid, plast, 2017, 30 x 30 cm, akryl, plátno, epoxid, plast

  • Filip Dvořák

    (1990)

    Položka č.: 13

    Vyvolávací cena: 25.000 CZK (1.000 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:12

    olej, tuš, 40 x 56 cm

    Aktuální cena: 25.000 CZK (1.000 €)

  • Martin Frind

    (1963)

    Ohnice

    Položka č.: 14

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:13

    olej, plátno, 115 x 100 cm, sign. vzadu, olej, plátno

  • Radim Malát

    (1930-1997)

    Město s jeřábem

    Položka č.: 15

    Vyvolávací cena: 45.000 CZK (1.800 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:14

    Aktuální cena: 45.000 CZK (1.800 €)

  • Dan Trantina

    Volant

    Položka č.: 16

    Vyvolávací cena: 19.000 CZK (760 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:15

    olej, sololit, 2004, 122 x 110 cm, vzadu monogr. D 04, rám, při okrajích lehce poškozeno, žák prof. Načeradského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 19.000 CZK (760 €)

  • Karel Jerie

    Dubček

    Položka č.: 17

    Vyvolávací cena: 35.000 CZK (1.400 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:16

    olej, plátno, 2016, 85 x 60 cm, sign. LD Jerie 2016, žák prof. M. Rittsteina a A. Střížka na AVU v Praze

    Aktuální cena: 35.000 CZK (1.400 €)

  • Ivana Lomová

    Ptáci

    Položka č.: 18

    Vyvolávací cena: 16.000 CZK (640 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:17

    olej, plátno, 2007, 45 x 80 cm, sign. vzadu Lomová 2007, studovala na FA ČVUT Praha u doc. D. Rybářové

    Aktuální cena: 16.000 CZK (640 €)

  • Martin Salajka

    (1981)

    Doprava

    Položka č.: 19

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:18

    olej, plátno, 95,5 x117 cm, sign. vzadu Salajka, rám, žák prof. M. Rittsteina

  • Michal Singer

    Škorně

    Položka č.: 20

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:19

    kombinovaná technika, plátno, 2012, 50 x 50 cm, studium na FF UK v Praze

  • Jan Karpíšek

    (1981)

    Therapy Of A Wounded Varrior

    Položka č.: 21

    Vyvolávací cena: 37.500 CZK (1.500 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:20

    včelí interakce, akryl, plátno, 2015, 90 x 80 cm, sign. vzadu Jan Karpíšek

    Aktuální cena: 37.500 CZK (1.500 €)

  • Lukáš Orlita

    (1974)

    Nevinná dívka

    Položka č.: 22

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:21

    olej, plátno, 2012, 86 x 620 cm, sign. PD Lukas Or. 2012, žák prof. J. Načeradského na FaVU VUT v Brně

  • Jaroslav Valečka

    (1972)

    Myši

    Položka č.: 23

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:22

    olej, plátno, 2014, 40 x 30 cm, sign. vzadu J. Valečka, lišta, žák prof. J. Sopka a J. Hendrycha na AVU v Praze, studium na Vestlandes Kunstakademi v Bergenu, Staatliche Kunstakademie v Karlsruhe, Royal academy Rotterdam

  • Kurt Gebauer

    Plavkyně přistávání

    Položka č.: 24

    Vyvolávací cena: 95.000 CZK (3.800 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:23

    akryl, plátno, 2018, 80 x 100 cm, sign. vzadu Kurt Gebauer, Kurt Gebauer je znám široké veřejnosti především jako sochař. Častým tématem jeho soch se stala figura inspirovaná Segalem, mnohdy však v nevšedním pojetí. Figura jako tematický zdroj se promítla i do Gebauerova malířského projevu. Plavkyně…

    Aktuální cena: 95.000 CZK (3.800 €)

  • Otto Placht

    Položka č.: 25

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:24

    akryl, papír, 70 x 100 cm, sign. vzadu Placht, žák prof. A Paderlíka na AVU v Praze

  • Aleš Lamr

    Triptychon I.

    Položka č.: 26

    Vyvolávací cena: 17.500 CZK (700 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:25

    akryl, plátno, 2007, 30 x 24 cm, sign. DU A. LAmR 07, žák prof. J. A. Šálka na Státní uměleckoprůmyslové škole v Brně, člen Umělecké besedy a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 17.500 CZK (700 €)

  • Jan Spěváček

    (1973)

    Obojživelník

    Položka č.: 27

    Vyvolávací cena: 14.000 CZK (560 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:26

    olej, plátno, 2011, 50 x 70 cm, sign. vzadu Jan Spěváček, rám, studoval na SPŠ sklářské v Kamenickém Šenově, na Výtvarné škole Václava Hollara v Praze, žák prof. Načeradského na FaVU při VUT v Brně, navštěvoval Kabinet večerní kresby u doc. Daňka tamtéž

    Aktuální cena: 14.000 CZK (560 €)

  • Jiří Houska

    (1985)

    Prales

    Položka č.: 28

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:27

    olej, plátno, 2012, 75 x 60 cm, sign. LD Jirka Houska 2012, rám

  • Jiří Načeradský

    Položka č.: 29

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:28

    olej, plátno, 2013, 46 x 55 cm, sign. PD Načeradský, žák prof. V. Rady na AVU v Praze, člen Volného sdružení 12/15

  • Ivan Ouhel

    Letní krajina

    Položka č.: 30

    Vyvolávací cena: 12.000 CZK (480 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:29

    olej, plátno, 2000, 30 x 35 cm, sign. PD I. Ouhel 00, rám, pozitivně laděná práce významného představitele moderní české krajinomalby, který osobitě rozvíjí odkazy malířského díla Josefa Šímy, Jiřího Johna a Karla Valtra. Ouhel dvakrát reprezentoval české umění na Benátském bienále a proslavil se pů…

    Aktuální cena: 12.000 CZK (480 €)

  • Michal Tomek

    Krajina s trempy a poustevníky

    Položka č.: 31

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:30

    olej, plátno, 2015, 84 x 130 cm, sign. PD Tomek, vzadu popsáno autorem Michal Tomek 2015

  • Patrik Hábl

    (1975)

    Vodopád

    Položka č.: 32

    Vyvolávací cena: 42.000 CZK (1.680 €)

    Plánované ukončení: 17. 12. 2018 18:31

    akryl, plátno, 2015, 120 x 70 cm, sign. vzadu Hábl, kvalitní opakovaně vystavovaná práce od významného představitele střední generace, který s úspěchem vystavuje po celém světě a jehož malířské dílo bylo oceněno Waldesovou cenou a prestižním oceněním Europol Art Award

    Aktuální cena: 42.000 CZK (1.680 €)