• Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jiří Dienstbier (s podpisem JD)

    Položka č.: 1

    Vyvolávací cena: 2.000 CZK (80 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:00

    klasická fotografie, 19,5 x 14,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 2.000 CZK (80 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    C. C. v Karlových Varech

    Položka č.: 2

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:01

    klasická fotografie, 1966?, 17,5 x 23 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Juraj Herz

    Položka č.: 3

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:02

    klasická fotografie, 1966, 12 x 18 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Baráčnická rychta (Fr. Vláčil)

    Položka č.: 4

    Vyvolávací cena: 2.200 CZK (88 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:03

    klasická fotografie, 1966, 12 x 18 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 2.200 CZK (88 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha

    Položka č.: 5

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:04

    klasická fotografie, 20 x 13,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Brdečka

    Položka č.: 6

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:05

    klasická fotografie, 13,5 x 20 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    František Vláčil s Miroslavem Ondříčkem (1999)

    Položka č.: 7

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:06

    klasická fotografie, 13 x 19,5 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    J. Mucha s koťátky

    Položka č.: 8

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:07

    klasická fotografie, 20,5 x 14 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jan Werich a Miroslav Horníček

    Položka č.: 9

    Vyvolávací cena: 2.500 CZK (100 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:08

    klasická fotografie, 11 x 16,5 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 2.500 CZK (100 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    Jan Werich se sochou

    Položka č.: 10

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:09

    klasická fotografie, 18,5 x 24 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    M. Horníček ležící (1964)

    Položka č.: 11

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:10

    klasická fotografie, 18 x 24 cm, značeno zezadu razítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Oldřich Škácha

    (1941-2014)

    I. Kyncl, V. Chramostová a J. Ruml (1990)

    Položka č.: 12

    Vyvolávací cena: 4.500 CZK (180 €)

    Plánované ukončení: 19. 02. 2020 20:11

    klasická fotografie, 25 x 37 cm, značeno zezadu štítkem © Oldřich Škácha

    Aktuální cena: 4.500 CZK (180 €)

  • František Kárník

    (1905-?)

    Portrét Klementa Gottwalda

    Položka č.: 117

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:02

    olej, plátno, 1953, 49 x 38,8 cm, sign. LD F. Kárník 1953, rám, na rámu oděrky, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Hana Čápová

    Františe Xaver Richter

    Položka č.: 121

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:04

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Max Švabinský

    Mikoláš Aleš

    Položka č.: 125

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:06

    hlubotisk, 1908, 31,5 x 27,3 cm, sign. LD v tisku M. Švabinský, tisk V. Štenc Praha, vydal Mánes pro své členy 1909, zažloutlý papír, PU natržený papír cca 1 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Jaroslav Skrbek

    (1888-1954)

    Můj tatínek - Michal Skrbek

    Položka č.: 127

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:08

    lept, 1930, 35,3 x 25,3 cm, sign. PD JAroslav Skrbek 1930, LD popsáno autorem: Můj tatínek Michal Skrbek doma ve Vysokém nad Jizerou, antiqari.at Radhošťská, studium na VŠUP v Praze, poté žák M. Pirnera a M. Švabinského na AVU v Praze

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Božena Němcová

    Položka č.: 150

    Vyvolávací cena: 650 CZK (26 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:10

    akvarel, papír, 29 x 22,4 cm, pasparta, sklo, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 650 CZK (26 €)

  • Jiří Slíva

    Joseph Haydn

    Položka č.: 151

    Vyvolávací cena: 3.500 CZK (140 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:12

    Aktuální cena: 3.500 CZK (140 €)

  • Václav Souček

    (1887-1941)

    Autoportrét Václava Součka

    Položka č.: 152

    Vyvolávací cena: 1.800 CZK (72 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:14

    Aktuální cena: 1.800 CZK (72 €)

  • Anthonius van Dyck

    (1599-1641)

    Frederick Prince of Aray

    Položka č.: 153

    Vyvolávací cena: 5.000 CZK (200 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:16

    mědirytina, 48,5 x 34 cm, značeno LD Ant. van Dyck pinxit., DU Paulus Pontius scupsit., PD C. van der Stock excudit., uprostřed přeloženo, při okraji 2 x natrženo, mírně pomuchlaný papír, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 5.000 CZK (200 €)

  • Anthonius Van Dyck

    (1599-1641)

    Joannes Snellinx

    Položka č.: 168

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:18

    mědirytina, lept, 23 x 15 a 23,5 x 15,3 cm, antiqari.at Radhošťská

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Mozart

    Položka č.: 102

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:20

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Albert Henry Payne

    (1812-1902)

    Beethoven

    Položka č.: 103

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:22

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • A. Václav Mašek

    J. Želivský

    Položka č.: 104

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:24

    tuš, papír, 28 x 20 cm, papírová pasparta, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • August Friedrich Pecht

    (1814-1903)

    Karl VII. / Karel VII.

    Položka č.: 105

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:26

    kolorovaná mědirytina, 17,2 x 12,5 cm, značeno PD L. Sichling gest.; LD Fr. Pecht gez., mírně zažloutlý papír, na levém okraji papíru (mimo tisk) nepatrný flíček od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • E. Mackenzie

    Cervantes

    Položka č.: 106

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:28

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by E. Mackenzie after a Spanish Print Engraved by D. F. Selma, mírně zažloutlý papír, LN v rohu skvrnka od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Raphael Morchen

    (1758-1833)

    Dante Alighieri

    Položka č.: 107

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:30

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Wagstaff from a print by Raffael Merghan after a picture by Toffaneli, při okrajích skvrnky od vody, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Hart

    Galileo

    Položka č.: 108

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:32

    mědirytina, 12,9 x 10 cm, značeno DU Engraved by Hart from a picture by Ramsay in Trinity College Cambrige, při levém okraji zažloutlý papír, papír místy zašpiněný, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • R. Woodman

    Giovani Boccacio

    Položka č.: 109

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:34

    mědirytina, 13 x 10 cm, značeno LD C Van Dalen; PD Woodman sct, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • W. Holl

    Giuseppe Garibaldi

    Položka č.: 110

    Plánované ukončení: 26. 02. 2020 10:36

    mědirytina, 13,6 x 10,7 cm, značeno DU Engraved by W. Holl from an original Photograph, lehce zažloutlý papír, na pravém okraji několik drobných hnědo -žlutých teček, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)