Richard Wiesner

(1900-1972)

  • Richard Wiesner

    (1900-1972)

    Dívka v červeném

    Položka č.: 887

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 28. 02. 2020 11:52

    tuš, akvarel, papír, 1935, 38,5 x 20 cm, sign. PD R. Wiesner 1935, pasparta, Antikvariát Dlážděná, žák prof. A. Hofbauera na VŠUP v Praze, poté prof. V. Nechleby a J. Obrovského na AVU v Praze, členka Skupiny 58 a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)