Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Comtesse Anna de Noailles: Het zal lang licht vanavond zijn
Položka č.: 504Vyvolávací cena: 300 CZK (13 €)
Plánované ukončení: 23. 05. 2024 15:00
bibliofilie, 1x sign. bar. litografie a připsané věnování s podpisem J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko),1982, ex. 17, pův. brož v ob., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvůrčí skupiny Radar, S…
Aktuální cena: 300 CZK (13 €)
Jaroslav Kaiser
(1919-2007)
Huho von Hofmannsthal: Over vergankelijkheid
Položka č.: 503Vyvolávací cena: 900 CZK (38 €)
bibliofilie, 4x sign. bar. litografie a podpis naproti tit. listu J. Kaiser, vyd. Arethusa Pers Herber Blokland, Baarn (Nizozemsko), ex. h.c. (celkem 70 výtisků), 1982, pův. brož v ob., velmi dobrý stav, Antiqari.at Radhošťská, antiqari.at Radhošťská, žák prof. A. Strnadela na VŠUP v Praze, člen Tvů…
Aktuální cena: 900 CZK (38 €)