• Ruda Kubíček

    (1891-1983)

    Akt, Ex libris Josefa Štěrby

    Položka č.: 231128

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:08

    litografie, 6 x 7 cm, lehce pokrčená púapír v dolní části, nezasahuje do tisku, antiqari.at Radhošťská, žák prof. K. V. Maška a F. Kysely na UMPRUM v Praze

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • František Malý

    (1982-1952)

    Akt dívky s knihou v ruce, Ex libris Zdenko Rabl

    Položka č.: 231127

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:10

    zinkografie, 1929, 5,5 x 7,5 cm, sign. PD v tisku F.P.M. 1929, vzadu popsáno F.P.Malý 1929, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Georges van Laer

    Umění, Ex libris Georges van Laer

    Položka č.: 231126

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:12

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Faška

    Ležící dívka, Františka Kozáka

    Položka č.: 231125

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:14

    dřevoryt, 8 x 4,5 cm, vzadu popsáno Jiří Faška, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Jiří Kuthan

    Koupající se dívka, Ex libris Břetislava Peterky

    Položka č.: 231124

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:16

    dřevoryt, 5 x 8 cm, vzadu popsáno Jiří Kuthan, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Akt dívky s ratolestí, Ex libris Ant. Plecitý

    Položka č.: 231097

    Vyvolávací cena: 50 CZK (2 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:18

    dřevoryt, 6,5 x 7 cm, lehce zažloutý papír, drobné fleky na papíře, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 50 CZK (2 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 231065

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:20

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumír (Bob) Hochman

    Půlakt

    Položka č.: 231064

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:22

    pastel, papír, 2006, 29,7 x 21,3 cm, sign. PD Bob 2006, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

    Vyzývavý ženský akt (Ex libris RR)

    Položka č.: 231063

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:24

    dřevoryt, 9,3 x 5,6 cm, sign. PD, lehce zažloutlý papír, nalepeno na papíru, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Přemysl Rolčík

    (1922-1989)

    Akt s květem a Akt s lasturou

    Položka č.: 231040

    Vyvolávací cena: 300 CZK (12 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:26

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jiří Winter-Neprakta

    (1924-2011)

    Kuřák

    Položka č.: 230825

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:28

    serigrafie, 15 x 10,3 cm, značeno v tisku: Neprakta, text vtipu pod obrázkem: "Kouření a alkohol, na to tě užije! Víš, co by za ty peníze bylo analgetik?", vzadu potištěno, vydalo OZV OÚNZ Praha 1, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

  • Jaromír Stretti- Zamponi

    (1882-1959)

    Praha v zimě

    Položka č.: 230741

    Vyvolávací cena: 1.500 CZK (60 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:30

    akvatinta, 19,5 x 14,3 cm, sign. PD J. Stretti-Zamponi, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 1.500 CZK (60 €)

  • Jana Reinerová

    Na Malé Straně

    Položka č.: 230706

    Vyvolávací cena: 3.200 CZK (128 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:32

    Aktuální cena: 3.200 CZK (128 €)

  • Jana Reinerová

    Zámecké schody

    Položka č.: 230705

    Vyvolávací cena: 4.200 CZK (168 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:34

    Aktuální cena: 4.200 CZK (168 €)

  • Rafael Knobloch

    Radnické schody na Hradčanech

    Položka č.: 230491

    Vyvolávací cena: 4.800 CZK (192 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:36

    batika, plátno, 130 x 82 cm, sign. LD Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 4.800 CZK (192 €)

  • Rafael Knobloch

    Orloj

    Položka č.: 230489

    Vyvolávací cena: 5.600 CZK (224 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:38

    batika, plátno, 115,5 x 93 cm, sign. LN Rafael Knobloch, rám, antiqari.at Radhošťská, žák prof. Felcmana

    Aktuální cena: 5.600 CZK (224 €)

  • Kameníček

    Podzimní krajina

    Položka č.: 230474

    Vyvolávací cena: 2.800 CZK (112 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:40

    Aktuální cena: 2.800 CZK (112 €)

  • Jaroslava Pešicová

    (1935-2015)

    Postava

    Položka č.: 230170

    Vyvolávací cena: 1.200 CZK (48 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:42

    lept, kombinovaná technika, 2003, 43 x 26 cm, sign. PD Jaroslava Pešicová, č.7/50, antiqari.at Radhošťská, žákyně prof. P. Dillingera, K. Tondla, K. Müllera, M. Holého a V. Sychry, členka skupiny Etapa a SVU Mánes

    Aktuální cena: 1.200 CZK (48 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1893-1955)

    Malíř, Ex libris M.Pařízek

    Položka č.: 229932

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:44

    dřevoryt, 4 x 6 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

    Na procházce

    Položka č.: 228893

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:46

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

    Giorgio Pucci

    Položka č.: 228892

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:48

    tužka, akvarel, papír, 19,8 x 15,8 cm, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Raoul Dufy

    (1877-1953)

    Ležící akt

    Položka č.: 228891

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:50

    tisk, 1930, 21,8 x 29,8 cm, značeno v tisku, vydal Kunst, Dresden, lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jiří Švengsbír

    (1921-1984)

    Položka č.: 228882

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:52

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Cyril Bouda

    Tisk (Ex Libris Cyril Bouda)

    Položka č.: 228878

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:54

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Ludmila Jiřincová

    Na vlnách

    Položka č.: 228877

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:56

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)

    Snopy

    Položka č.: 228874

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 20:58

    olej, dřevo, 28,5 x 31 cm, sign. LD, rám, na malbě i rámu drobná poškození, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

    Choceňský tunel

    Položka č.: 228861

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:00

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Chronik

    Panna Marie s Ježíškem

    Položka č.: 228860

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:02

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • C. Steyrer

    Bilderftürmerei im Prager Mome 1619

    Položka č.: 228859

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:04

    litografie, 10,4 x 13,8 cm, litografii provedl J. Sandtner jun., lehce zažloutlý papír, na papíře drobné skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Johann Gabriel Friedrich Poppel

    (1807-1882)

    Kolonáda v Karlových Varech

    Položka č.: 228858

    Plánované ukončení: 22. 07. 2019 21:06

    mědirytina, 11 x 16,2 cm, lehce zažloutlý, při okrajích pokrčený papír, na papíře skvrny, antiqari.at Radhošťská

    Aktuální cena: 300 CZK (12 €)