• Kříž

    Pohled na hrad Landštejn

    Položka č.: 206858

    Vyvolávací cena: 1.300 CZK (52 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:20

    olej, karton, 1955, 39 x 56 cm, sign. PD Kříž 1955, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 1.300 CZK (52 €)

  • Viktor Polášek

    (1911-1989)

    Masopust

    Položka č.: 206870

    Vyvolávací cena: 200 CZK (8 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:21

    litografie, 30 x 45,5 cm, sign. PD V. Polášek, při okrajích potrhaný, pokrčený papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. P. Dillingera na ŠUŘ v Brně a prof. J. Obrovského, T. F. Šimona a F. Thieleho na AVU v Praze, člen JUV a SČUG Hollar

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Karel Vik

    (1883-1964)

    Náměstí s morovým sloupem

    Položka č.: 206876

    Vyvolávací cena: 400 CZK (16 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:22

    dřevoryt, 1943, 35,5 x 28,4 cm, sign. PD Vik, při okrajích roztržený, zašpiněný papír, Antikvariát Ostrovní, studium na odborné tkalcovské škole v Lomnici nad Popelkou, žák prof. R. Ottenfelda na Akademii v Praze, zakládající člen SČUG Hollar, člen Salonu d'Autumne v Paříži, SVU Mánes, řádný člen Če…

    Aktuální cena: 400 CZK (16 €)

  • Vladimír Pukl

    (1896-1970)

    Mraky nad krajinou

    Položka č.: 206879

    Vyvolávací cena: 100 CZK (4 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:23

    dřevoryt, 1935, 18,5 x 24 cm, sign. PD Vl Pukl 35, Antikvariát Ostrovní, žák prof. J. Schussera na UMPRUM v Praze a prof. T. F. Šimona na AVU tamtéž, člen SČUG Hollar

    Aktuální cena: 100 CZK (4 €)

  • Jan Konůpek

    Theseus a Minotaurus

    Položka č.: 207048

    Vyvolávací cena: 900 CZK (36 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:24

    mědirytina, 24,7 x 18,2 cm, sign. PD Konůpek, pasparta, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Kouly a Schultze na ČVUT v Praze, poté V. Bukovace, M. Pirnera a A. de Pian na AVU v Praze, člen SČUG Hollar a SVU Mánes, spoluzakladatel spolků Sursum a Artěl

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Joža Bok

    Radnice v Dobrušce

    Položka č.: 207169

    Vyvolávací cena: 500 CZK (20 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:25

    akvarel, tužka, papír, 38 x 23,5 cm, sign. PD Joža Bok, rám, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Jandejsek

    Rumpál z Podkrkonoší

    Položka č.: 207182

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:26

    pastel, tužka, papír, 1965, 13 x 16 cm, sign. LN Jan 1965, rám, vzadu popsáno, na rámu oděrky, Antikvariát Ostrovní, studium architektury na AVU v Praze

  • Herbert Kisza

    Sen o hlavě

    Položka č.: 207547

    Vyvolávací cena: 550 CZK (22 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:27

    lept, 1982, 27,4 x 19,5 cm, sign. PD H. Kisza 82, pasparta, č. 48/64, vzadu štítek s popisem, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. Zeminy na ŠUŘ v Brně a prof. Fišárka na VŠUP v Praze

    Aktuální cena: 550 CZK (22 €)

  • Zdeňka Skořepová

    Položka č.: 207615

    Vyvolávací cena: 450 CZK (18 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:28

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Kadeřábek

    (1915-2002)

    Návrat ztraceného syna

    Položka č.: 207917

    Vyvolávací cena: 250 CZK (10 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:29

    litografie, 1941, 29,4 x 19,9 cm, sign. PD J. Kadeřábek 41, Antikvariát Ostrovní, žák. prof. J. Obrovského na AVU v Praze, člen jednoty umělců výtvarných

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Alois Moravec

    Na dvoře

    Položka č.: 207933

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:30

    dřevoryt, 18,8 x 14,2 cm, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, A. Hofbauera a F. Kysely na UMPRUM v Praze a prof. M. Švabinského na AVU tamtéž, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar, Jihočeských výtvarníků a Západočeských výtvarníků v Plzni

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Josef Hodek

    (1888-1973)

    Dívka se zrcadlem

    Položka č.: 207944

    Vyvolávací cena: 150 CZK (6 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:31

    dřevoryt, 18,2 x 12,1 cm, sign. PD Josef Hodek, Antikvariát Ostrovní, soukromý žák J. Hodka (otec), J. Váchala, K. Reisnera a A. de Pian v Praze, člen Spolku výtvarníků plzeňských

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Markéta Králová

    Zatmění měsíce

    Položka č.: 207954

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:32

    mezzotinta, 8 x 6 cm, sign. PD M. Králová, pasparta, č. 40/100, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. Z. Sklenáře, J. Mikuly, členka SČUG Hollar

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Jiří Mádlo

    (1934-2008)

    Město

    Položka č.: 207956

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:33

    8x litografie, 1993, 13,2 x 19,5 cm, sign. PD J. Mádlo 1993, č. 113/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. V. Rady a V. Silovského na AVU v Praze, člen Syndikátu výtvarných umělců a Sdružení pražských malířů

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Vladimír Jarcovják

    Karta s hradem

    Položka č.: 207993

    Vyvolávací cena: 320 CZK (13 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:34

    lept, 1982, 12,5 x 10 cm, sign. DU Vl. Jarcovják 82, rám, č. 21/90, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 320 CZK (13 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Pražský hrad

    Položka č.: 208440

    Vyvolávací cena: 800 CZK (32 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:35

    litografie, 25,5 x 35 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 60/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 800 CZK (32 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Z Kampy

    Položka č.: 208441

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:36

    kolorovaná litografie, 16 x18 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 31/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Josef Štefan Maleček

    (1890-1983)

    Čertovka

    Položka č.: 208442

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:37

    kolorovaná litografie, 16 x 20 cm, sign. PD Josef Š. Maleček, pasparta, č. 15/200, Antikvariát Ostrovní, žák prof. E. Dítěte, F. Kysely a J. Schikanedra na UMPRUM v Praze, prof. M. Pirnera na AVU tamtéž

    Aktuální cena: 500 CZK (20 €)

  • Václav Rabas

    (1885-1954)

    Strom

    Položka č.: 208443

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:38

    litografie, 1945, 32,3 x 43,5 cm, sign. LD Václav Rabas 45, rám, LD slepotiskové razítko ELK, na papíře skvrna, Antikvariát Ostrovní, žák prof. B. Roubalíka, V. Bukovace, H. Schwaigera a M. Švabinského, člen Umělecké besedy, SČUG Hollar

    Aktuální cena: 450 CZK (18 €)

  • Josef Liesler

    Ladislav Pešek

    Položka č.: 208814

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:39

    suchá jehla, 1950, 12 x 9,3 cm, sign. DU Liesler 50, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žák prof. C. Boudy, O. Blažíčka, člen Královské belgické Akademie, SVU Mánes a SČUG Hollar, člen skupiny Sedm v říjnu

    Aktuální cena: 200 CZK (8 €)

  • Petr Kuba

    Ptáci

    Položka č.: 210337

    Vyvolávací cena: 3.000 CZK (120 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:40

    Aktuální cena: 3.000 CZK (120 €)

  • Petr Kuba

    Kostlivci

    Položka č.: 210338

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:41

  • Vladimír Jandejsek

    Květina

    Položka č.: 210351

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:42

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)

  • Eva Janíčková

    Parník Bohemia

    Položka č.: 211254

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:43

    lept, 14 x 20,5 cm, sign. PD Eva Janíčková, č. 46/100, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní, žákyně prof. V. Pukla a V. Silovského na AVU v Praze, členka SČUG Hollar a Svazu čsl. výtvarných umělců

    Aktuální cena: 250 CZK (10 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Řezbář

    Položka č.: 211261

    Vyvolávací cena: 350 CZK (14 €)

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:44

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Z lesa

    Položka č.: 211262

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:45

    akvarel, uhel, tuš, papír, 1950, 28 x 37 cm, sign. LD VFleissig 1950, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, lehce zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Vítězslav Fleissig

    (1892-1955?)

    Karlštejn

    Položka č.: 211263

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:46

    pastel, papír, 1952, 37,8 x 29 cm, sign. PD VFleissig 1952, z pozůstalosti Vítězslava Fleissiga, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Bohumil Stanislav Urban

    (1903-1997)

    Práce na poli

    Položka č.: 211274

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:47

    Aktuální cena: 350 CZK (14 €)

  • Alena Matějčková

    (1898-1970)

    Položka č.: 211306

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:48

    dřevoryt, 10,2 x 15,8 cm, sign. PD A. Matějčková, rám, zažloutlý papír, Antikvariát Ostrovní

    Aktuální cena: 150 CZK (6 €)

  • Adolf Jelínek Alex

    (1890-1957)

    Laně

    Položka č.: 211307

    Plánované ukončení: 24. 09. 2019 15:49

    Aktuální cena: 900 CZK (36 €)